MARIONETTDOCKA, Charlie Chaplin, tyg, ståltråd, trä samt papier maché/gips, 1900-tal.

261326. MARIONETTDOCKA, Charlie Chaplin, tyg, ståltråd, trä samt papier maché/gips, 1900-tal.

Dockhöjd 30,5 cm.
Totalhöjd 66 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dockhöjd 30,5 cm.
Totalhöjd 66 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Antal besök: 5 614