LJUSSTAKE, dekor med ängel och barn.

26124. LJUSSTAKE, dekor med ängel och barn.

Höjd 44 cm.

Nagg, lagning vid ljuspipan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Nagg, lagning vid ljuspipan.

Antal besök: 1 382