KONTORSSTOL, design S.I.O., Olli Mannermaa, Martela Oy Helsingfors, Finnart Ab.

261237. KONTORSSTOL, design S.I.O., Olli Mannermaa, Martela Oy Helsingfors, Finnart Ab.

Rött konstskinn.

Bruksslitage. Kompletterad vid montage av fot, en skruv saknas. Skador på klädsel vid rygg. Dekordel saknas. Ett hjul kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rött konstskinn.

Antal besök: 2 476