JOHN WIPP. Litografi, surrealistiskt motiv, Signerad och daterad 1980, numrerad 21/125.

261217. JOHN WIPP. Litografi, surrealistiskt motiv, Signerad och daterad 1980, numrerad 21/125.

Numrerad 21/125. Signerad John Wipp och daterad 1980.

35,5x32,5 cm.

Gulnad.
Fläckar.

John Wipp (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5x32,5 cm.

Gulnad.
Fläckar.

John Wipp (1927–2005)

Antal besök: 1 229