KUVERTTALLRIKAR, 8 st. Trä, 1900-tal.

261187. KUVERTTALLRIKAR, 8 st. Trä, 1900-tal.

Diameter 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 750