LOUIS-ALBERT CARVIN. EFTER. SKULPTUR i brons, lejon och orm, signerad L Carvin, 2000-tal.

261153. LOUIS-ALBERT CARVIN. EFTER. SKULPTUR i brons, lejon och orm, signerad L Carvin, 2000-tal.

Höjd 15 cm inklusive sockel
Längd 12 cm, bredd 7 cm
Louis-Albert Carvin 1875–1951.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm inklusive sockel
Längd 12 cm, bredd 7 cm

Bruksskick.

Antal besök: 4 014