SIFONER i glas och aluminium. 5 st. 1900-tal.

261131. SIFONER i glas och aluminium. 5 st. 1900-tal.

5 st sifoner i glas, blå nyanser
1 st Apa Gazoasa Stas
3 st märkta
Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage, avslag, repor, färgfläckar
Några med vätska.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Apa Gazoasa Stas
3 st märkta
Höjd ca 31 cm.

Några med vätska.

Antal besök: 1 013