OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, krigare till häst, osignerad.

261129. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, krigare till häst, osignerad.

60x73 cm.

Färgbortfall.
Två märken i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x73 cm.

Färgbortfall.
Två märken i duken.

Antal besök: 726