HÄNGE samt halskedja, 9k guld, England, 1900-tal.

261123. HÄNGE samt halskedja, 9k guld, England, 1900-tal.

Hänge i form av guldtacka, stämplad Carrs of Sheffield, Sheffield, England, höjd ca 2,5 cm.
Halskedja, längd ca 47 cm.
Total vikt ca 10,1 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halskedja, längd ca 47 cm.
Total vikt ca 10,1 gram.

Slitage.

Antal besök: 1 122