VICTOR PASMORE. Abstrakt komposition, etsning, akvatint, signerad, daterad -72 och numrerad AP.

261122. VICTOR PASMORE. Abstrakt komposition, etsning, akvatint, signerad, daterad -72 och numrerad AP.

Bildyta 70 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 70 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 969