VÅG samt KAFFEKVARN, 1900-tal.

261075. VÅG samt KAFFEKVARN, 1900-tal.

Våg märkt Lindells Jönköping. Höjd 27.5 cm.
Kaffekvarn, märkt TEX. höjd 21 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 816