SVANTE BERGH. Båt vid strandkanten, akvarell, signerad.

261071. SVANTE BERGH. Båt vid strandkanten, akvarell, signerad.

32x43 cm
Svante Bergh 1885 - 1946.

Guknad.

Svante Bergh (1885–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

32x43 cm
Svante Bergh 1885 - 1946.

Guknad.

Svante Bergh (1885–1946)

Antal besök: 1 386