Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Skulptur
EMIL ENGLUND. Skulptur, same, snidat trä, signerad med namn och Frösön samt daterad 1957.
261059. EMIL ENGLUND. Skulptur, same, snidat trä, signerad med namn och Frösön samt daterad 1957.
Höjd 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 37 cm.
5 584