SPEGEL, Aksel Kjersgaard, Odder. Made In Denmark. 1960-tal.

261021. SPEGEL, Aksel Kjersgaard, Odder. Made In Denmark. 1960-tal.

Höjd 105 cm
Bredd 58 cm
Märkt Danish Furnituremakers Control. Aksel Kjersgaard, Odder. Made In Denmark.

Bruksskick.
Något märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm
Bredd 58 cm

Bruksskick.
Något märke.

Antal besök: 1 395