REINHOLD LJUNGGREN. "Albins hörna", färglitografi, signerad.

260960. REINHOLD LJUNGGREN. "Albins hörna", färglitografi, signerad.

Bildyta 33 x 40 cm.

Något fläckig, ej examinerad ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 33 x 40 cm.

Antal besök: 1 235