RESEBYRÅ/KABINETTE, 1700/1800-tal.

260895. RESEBYRÅ/KABINETTE, 1700/1800-tal.

Höjd utan benställning 66, längd 59, bredd 41 cm, benställning höjd 40 cm.

Bruksslitage, renoverad troligtvis i slutet 1800, ett ben på ställning löst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 643