BAROMETER, Schatz, 1900 tal.

BAROMETER, Schatz, 1900 tal.
2608927. BAROMETER, Schatz, 1900 tal.

SCHATZ, barometer, Tyskland, barometern med termometer, sent 1900-tal, diameter 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 324