KUDDAR, 2 st, Skåne, 1800/1900-tal.

26089. KUDDAR, 2 st, Skåne, 1800/1900-tal.

Ca 50x50 cm.

Slitage. 2 hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 50x50 cm.

Slitage. 2 hål.

Antal besök: 1 008