BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
260863. BYRÅ, 1800-tal.

Längd 106, bredd 43, höjd 99 cm.

Bruksslitage, renoverad och kompletterad, beslag saknas samt trasiga.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
260863. BYRÅ, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 726