BANG OLUFSEN Beocenter 9500.

BANG OLUFSEN Beocenter 9500.
2608207. BANG OLUFSEN Beocenter 9500.

Beocenter 9500s längd 76 cm, bredd 35 cm. Fjärrkontroll medföljer samt manual.

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 767