LAMPETTER, ett par, tenn, Hugo Gehlin, Ystad Tenn.

260792. LAMPETTER, ett par, tenn, Hugo Gehlin, Ystad Tenn.

Höjd 30 cm
Stämplade.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm
Stämplade.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 344