Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
LAMPETTER, ett par, tenn, Hugo Gehlin, Ystad Tenn.
260792. LAMPETTER, ett par, tenn, Hugo Gehlin, Ystad Tenn.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 30 cm
Stämplade.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm
Stämplade.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 185