LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1800-tal.

260696. LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1800-tal.

Otydliga stämplar.
Total längd 68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydliga stämplar.
Total längd 68 cm.

Slitage.

Antal besök: 792