VÄRJA, Solingen, Tyskland, 1800-tal.

260694. VÄRJA, Solingen, Tyskland, 1800-tal.

Längd: 75 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 75 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 482