LÅNGPIPA, sjöskum/silver, Stockholm 1817.

260678. LÅNGPIPA, sjöskum/silver, Stockholm 1817.

Otydliga mästarstämplar, total längd 77 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 679