LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1800-tal.

260673. LÅNGPIPA, sjöskum/silver, 1800-tal.

Total längd 83 cm.

Slitage samt graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 83 cm.

Slitage samt graverad.

Antal besök: 648