RÅTTSVANSSKED, England, 1900-tal.

260672. RÅTTSVANSSKED, England, 1900-tal.

(Munksked)
Längd: 18 cm, Vikt: 47 gram.
Originaletui medföljer.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

(Munksked)
Längd: 18 cm, Vikt: 47 gram.
Originaletui medföljer.

Åldersslitage.

Antal besök: 779