MATRUMSMÖBEL, vitmålat trä, bord, 4 stolar, sidebord, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

260605. MATRUMSMÖBEL, vitmålat trä, bord, 4 stolar, sidebord, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Stol, rygghöjd 85 cm.
Bord, höjd 74 cm, diameter 90 cm.
Sidebord, höjd 76 cm, längd 149 cm, djup 43 cm.

Hårt bruksslitage.
Märken, repor och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol, rygghöjd 85 cm.

Hårt bruksslitage.
Märken, repor och slag.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 945