VAS i porslin, "lystermarmor", jugend, Arabia.

260522. VAS i porslin, "lystermarmor", jugend, Arabia.

Vas i "loistomarmori"
Stämplad med fabriksmärket för 1928-32
Made in Finland XB1
Höjd 13,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas i "loistomarmori"
Made in Finland XB1
Höjd 13,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 4 798