KARL HÖGLUND. Färglitografi. Interiör med figurer. Signerad och numrerad EA XV/XXIX.

26046. KARL HÖGLUND. Färglitografi. Interiör med figurer. Signerad och numrerad EA XV/XXIX.

41 x 60 cm.

Karl Höglund (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 60 cm.

Karl Höglund (Född 1940)

Antal besök: 1 471