MOPED, Puch Dakota, 1970-tal.

MOPED, Puch Dakota, 1970-tal.
2604459. MOPED, Puch Dakota, 1970-tal.

Kickstart. 3-växlad.

Säljes i befintligt skick. För fullständig genomgång, besök auktionshuset under våra öppettider. Fungerar enligt uppgift. Omlackerad. Tank med bucklor. Nya däck. Originalförgasare medföljer.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kickstart. 3-växlad.

Nycklar saknas.

Antal besök: 6 406