2604459. MOPED, Puch Dakota, 1970-tal.
Kickstart. 3-växlad.
Säljes i befintligt skick. För fullständig genomgång, besök auktionshuset under våra öppettider. Fungerar enligt uppgift. Omlackerad. Tank med bucklor. Nya däck. Originalförgasare medföljer.