BÅT, med hytt, samt motor, Yamaha 4.

260419. BÅT, med hytt, samt motor, Yamaha 4.

Längd ca 440 cm, bredd ca. 162 cm.
Säljes för polismyndighetens räkning.

Hål i båt för tjuvfiske, svartmålad.
Skador slitage.
Säljs i befintligt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador slitage.
Säljs i befintligt skick.

Antal besök: 1 996