STRYKJÄRN, 1800-tal.

STRYKJÄRN, 1800-tal.
260408. STRYKJÄRN, 1800-tal.

Gjutjärn, med värmesten, handtag i trä
höjd ca 11 cm.

Slitage, något smärre avslag på handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!
260408. STRYKJÄRN, 1800-tal.

höjd ca 11 cm.

Antal besök: 705