LACKASK, Kina, 1900-tal.

LACKASK, Kina, 1900-tal.
260394. LACKASK, Kina, 1900-tal.

Skulpterad, längd 24 cm, bredd 20 cm, höjd 5,5 cm, i trälåda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 696