BORD, 1930/40-tal.

BORD, 1930/40-tal.
260392. BORD, 1930/40-tal.

Runt, diameter 100 cm, höjd 58 cm., glasskiva senare.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
260392. BORD, 1930/40-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 087