TÄNDARE, 5 st, Zippo, svarta, 1900-tal.

260391. TÄNDARE, 5 st, Zippo, svarta, 1900-tal.

5 bensindrivna tändare med dekor från dem amerikanska marinen.
USS Midway U.S.S Midway CV 41. Höjd 5,5 cm.
U.S.S Wichita AOR-1. Höjd 5,5 cm.
U.S.S Curts FFG-38. Höjd 5,5 cm.
USS Mount Hood U.S.S Mount Hood AE-29. Höjd 5,5 cm. U.S.S Texas CGN-39. Höjd 5,5 cm.

Ej funktionstestade.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestade.
Repor.

Antal besök: 1 268