GUDMUND HENTZE. "Portret af en afdöd". Olja på duk, signerad och daterad 29 maj 1895.

260335. GUDMUND HENTZE. "Portret af en afdöd". Olja på duk, signerad och daterad 29 maj 1895.

38,5 x 54,5 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5 x 54,5 cm.

Fläckar.

Antal besök: 3 742