TAVLA, stengods, signerad H Winblad.

260293. TAVLA, stengods, signerad H Winblad.

Märkt Alingsås Keramik, 275, handgjort stengods.
H Winblad.
28 cm x 18,5 cm.

Bruksslitage, lädersnöret trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

H Winblad.
28 cm x 18,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 879