SOFFA, 1950-tal.

SOFFA, 1950-tal.
260274. SOFFA, 1950-tal.

Soffa, 1950-tal
Längd 155 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, obet fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
260274. SOFFA, 1950-tal.

Soffa, 1950-tal
Längd 155 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, obet fläckar.

Antal besök: 1 585