PLAKETT "Kavalkad", VAS, Olle Alberius samt SKÅLFAT Inger Persson. Rörstrand.

260256. PLAKETT "Kavalkad", VAS, Olle Alberius samt SKÅLFAT Inger Persson. Rörstrand.

Plakett ca 32 x 30,5 cm.
Vas höjd ca 28 cm.
Skålfat diameter ca 28 cm.

Smärre slitage, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plakett ca 32 x 30,5 cm.
Vas höjd ca 28 cm.
Skålfat diameter ca 28 cm.

Smärre slitage, krackelyrer.

Antal besök: 833