BORD, efter Bruno Mathson, 1900-tal.

26024. BORD, efter Bruno Mathson, 1900-tal.

Längd 250, bredd 125, höjd 71cm.

Slitage, ett ben saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ett ben saknas.

Antal besök: 1 006