JACQUES VILLON. EFTER. "France/La Lorraine/Metz: Vitraux de la cathedrale", färglitografi, Mourlot, daterad 1957 i trycket.

260213. JACQUES VILLON. EFTER. "France/La Lorraine/Metz: Vitraux de la cathedrale", färglitografi, Mourlot, daterad 1957 i trycket.

97 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

97 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 180