EINAR FORSETH. Olja på duk. Figurer vid damm", signerad.

26017. EINAR FORSETH. Olja på duk. Figurer vid damm", signerad.

55 x 45 cm.

Färgbortfall.

Einar Forseth (1892–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 45 cm.

Färgbortfall.

Einar Forseth (1892–1988)

Antal besök: 1 488