TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

260129. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

Bestående av 4 stolar och bord, längd 130, bredd 77,5, höjd 71,5 cm. Stolarna skyltmärkta Bjärnum Slöjdfabrik.

Renoverad och kompletterad, bla. senare skiva och bemålning, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 485