HYLLA, med rockhängare, Alvar Aalto, enligt uppgift inköpt på 1930-talet.

260083. HYLLA, med rockhängare, Alvar Aalto, enligt uppgift inköpt på 1930-talet.

Längd 75,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 973