KARMSTOL, " Ruster " Yngve Ekström, Swedese, 1950-60 tal.

260074. KARMSTOL, " Ruster " Yngve Ekström, Swedese, 1950-60 tal.

Karmstol " Ruster " Yngve Ekström, Swedese
Fast stoppad sits.

Bruksslitage, dålig stoppning, skador tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fast stoppad sits.

Antal besök: 5 295