SKRIVBORD, 1940/50-tal.

SKRIVBORD, 1940/50-tal.
2600087. SKRIVBORD, 1940/50-tal.

Fanerat med lövträ. Svängd skiva, i sargen låda och hylla, i sidan skåp. Baksidan med hyllplan. Längd 136, djup 69, höjd 76 cm.

Bruksslitage, skivan ojämnt blekt. Obetydlig fanérskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 009