CARL BERTIL WIDELL. Skulptur i brons, stående flicka, signerad Widell.

259991. CARL BERTIL WIDELL. Skulptur i brons, stående flicka, signerad Widell.

Höjd 18 cm.
3,5x3,5 cm.

Född 1935 i Malmö.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.
3,5x3,5 cm.

Född 1935 i Malmö.

Bruksskick.

Antal besök: 7 007