TAKARMATURER, koppar och glas. 2 st. Jugend. Total höjd ca. 78 samt 20 cm.

259958. TAKARMATURER, koppar och glas. 2 st. Jugend. Total höjd ca. 78 samt 20 cm.

Dekor med eklöv och ekollon.

Glaskupa till den mindre lampan ej original. Till den större saknas indragen el samt upphängning. Repor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med eklöv och ekollon.

Antal besök: 618