ARMBAND, 18 karat.

ARMBAND, 18 karat.
259918. ARMBAND, 18 karat.

Stämplat 262 V I 750
Längd 19 cm
Bredd 17mm
Vikt 27,7 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
259918. ARMBAND, 18 karat.

Stämplat 262 V I 750
Längd 19 cm
Bredd 17mm
Vikt 27,7 gram.

Åldersslitage.

Antal besök: 796