SAMLARTALLRIKAR, 6 st, Kina, daterade 1986 till 1990.

259917. SAMLARTALLRIKAR, 6 st, Kina, daterade 1986 till 1990.

22 cm i diameter. Figural dekor föreställande kvinnor i olika miljöer. Imperial jingdezhen porcelain.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 538